Norway Grants

 

Loga

Fabryka Mebli „Szynaka” Sp. z o.o. rozpoczęła realizację projektu pn. Ekologiczne źródło ciepła na potrzeby produkcji mebli. Projekt jest współfinansowany z pomocy finansowej z Norwegii przez Norweski Mechanizm Finansowy 2009-2014, w ramach Programu Innowacji w zakresie zielonych technologii w Polsce. Realizowany projekt dotyczy modernizacji dotychczasowego źródła ciepła poprzez zamianę na ekologiczną kotłownię.

Zapytanie Ofertowe

Fabryka Mebli „SZYNAKA” Sp. z o.o w ramach Funduszy Norweskich 2009-2014 Kontrakt projektu: Program innowacji w zakresie technologii w Polsce (KNRIN-2014/1063303) oraz w związku z realizacją projektu pn. „Ekologiczny system grzewczy w zakłądzie produkcji mebli – zielone technologie – Polska”, poszukuje dostawców urządzeń przewidzianych w ramach projektu.

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERTY NA DOSTAWĘ:

EKOLOGICZNEGO SYSTEMU GRZEWCZEGO

Zapytanie ofertowe.

Fabryka Mebli „SZYNAKA” SP. z o.o.  zrealizowała projekt pn. „Poprawa konkurencyjności Fabryki Mebli „SZYNAKA”

Fabryka Mebli „SZYNAKA” SP. z o.o.  zrealizowała projekt pn. „Poprawa konkurencyjności Fabryki Mebli „SZYNAKA” Sp. z o.o. w Nowym Mieście Lubawskim poprzez inwestycje w centrum obróbcze w ramach wdrożenia innowacyjnego rozwiązania technologicznego”. Projekt został współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 1.1.7 Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP w zakresie innowacji i nowych technologii, Działanie 1.1 Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 – 2013.

Zapytanie Ofertowe

Fabryka Mebli „SZYNAKA” Sp. z o.o. w ramach Funduszy Norweskich 2009 – 2014 Kontrakt projektu: Program innowacji w zakresie zielonych technologii w Polsce (KNRIN-2014/106303) oraz w związku z realizacją projektu pn. „Ekologiczny system grzewczy w zakładzie produkcji mebli – zielone technologie – Polska”, poszukuje w 2015 roku dostawców urządzeń przewidzianych w ramach projektu.

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERTY NA DOSTAWĘ:

EKOLOGICZNEGO SYSTEMU GRZEWCZEGO

 

Zapytanie ofertowe

Fabryka Mebli „SZYNAKA” Sp. z o.o w związku z realizacją Projektu pn. „Poprawa konkurencyjności Fabryki Mebli „SZYNAKA” Sp. z o.o w Nowym Mieście Lubawskim poprzez inwestycję w centrum obróbcze w ramach wdrożenia innowacyjnego rozwiązania technologicznego” w ramach Działania 1.1 – ” Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.7 – „Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP  w zakresie innowacji i nowych technologii, Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013″, poszukuje w 2015 roku dostawców urządzeń przewidzianych w ramach projektu.

 

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERTY NA DOSTAWĘ Czytaj dalej Zapytanie ofertowe

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2015

Śladem ubiegłego roku dnia 08.05.2015  w ramach „Dni Funduszy Europejskich” zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych  do siedziby Fabryki w Nowym Mieście Lubawskim przy ulicy Makuszyńskiego 4. W godzinach 9.00-14.00  zaprezentujemy firmę jako innowacyjne przedsiębiorstwo będące jednocześnie atrakcyjnym miejscem pracy.

Serdecznie zapraszamy.

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich   Przypadająca w tym roku 10 rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej jest doskonałą okazją, aby zaprezentować mieszkańcom Warmii i Mazur inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich.   Fabryka Mebli „SZYNAKA” Sp. z o.o. w Nowym Mieście Lubawskim  korzystała z pomocy finansowej pochodzącej ze środków unijnych i budżetu państwa.   Spółka zrealizowała  projekty dofinansowane m.in. ze środków  Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007 – 2013 w ramach:

  • Poddziałania 1.1.7 Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP  w zakresie innowacji i nowych technologii,
  • Poddziałania 1.1.9  Inne inwestycje w przedsiębiorstwa.

eu1Znak NSS Program Regionalny_small

 

 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych linii produkcyjnych, Fabryka osiągnęła wysoki stopień specjalizacji w segmencie elementów meblowych i mebli mieszkaniowych  niedrogich o wysokiej jakości. Asortyment produkcyjny obejmuje elementy meblowe, półki, części szuflad, elementy regałów i szaf oraz gotowe wyroby, które następnie mogą być montowane/kompletowane w innych meblach określanych jako grupa mebli mieszkaniowych – do pokoju, sypialni, jadalni itd. Zakład produkuje meble głównie na eksport. Meble z Fabryki zlokalizowanej w Nowym Mieście Lubawskim są oferowane przez międzynarodowe sieci handlowe na rynkach europejskich i światowych. W dniu 07.05.2014  w ramach „Dni Funduszy Europejskich” zapraszamy uczniów szkół średnich  do siedziby Fabryki w Nowym Mieście Lubawskim przy ulicy Makuszyńskiego 4. W godzinach 9.00-15.00  zaprezentujemy firmę jako innowacyjne przedsiębiorstwo będące jednocześnie atrakcyjnym miejscem pracy. Prosimy o kontakt  w celu ustalenia przebiegu wizyty:

SEKRETARIAT

tel.: (+48 56) 472 97 50; fax: (+48 56) 472 97 60; email: sekretariat@szynaka-fm.pl