Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich   Przypadająca w tym roku 10 rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej jest doskonałą okazją, aby zaprezentować mieszkańcom Warmii i Mazur inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich.   Fabryka Mebli „SZYNAKA” Sp. z o.o. w Nowym Mieście Lubawskim  korzystała z pomocy finansowej pochodzącej ze środków unijnych i budżetu państwa.   Spółka zrealizowała  projekty dofinansowane m.in. ze środków  Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007 – 2013 w ramach:

  • Poddziałania 1.1.7 Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP  w zakresie innowacji i nowych technologii,
  • Poddziałania 1.1.9  Inne inwestycje w przedsiębiorstwa.

eu1Znak NSS Program Regionalny_small

 

 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych linii produkcyjnych, Fabryka osiągnęła wysoki stopień specjalizacji w segmencie elementów meblowych i mebli mieszkaniowych  niedrogich o wysokiej jakości. Asortyment produkcyjny obejmuje elementy meblowe, półki, części szuflad, elementy regałów i szaf oraz gotowe wyroby, które następnie mogą być montowane/kompletowane w innych meblach określanych jako grupa mebli mieszkaniowych – do pokoju, sypialni, jadalni itd. Zakład produkuje meble głównie na eksport. Meble z Fabryki zlokalizowanej w Nowym Mieście Lubawskim są oferowane przez międzynarodowe sieci handlowe na rynkach europejskich i światowych. W dniu 07.05.2014  w ramach „Dni Funduszy Europejskich” zapraszamy uczniów szkół średnich  do siedziby Fabryki w Nowym Mieście Lubawskim przy ulicy Makuszyńskiego 4. W godzinach 9.00-15.00  zaprezentujemy firmę jako innowacyjne przedsiębiorstwo będące jednocześnie atrakcyjnym miejscem pracy. Prosimy o kontakt  w celu ustalenia przebiegu wizyty:

SEKRETARIAT

tel.: (+48 56) 472 97 50; fax: (+48 56) 472 97 60; email: sekretariat@szynaka-fm.pl